Szukasz firmy? Szukaj na Yelp.pl albo przejdź do Yelp dla właścicieli firm

Centrum wsparcia

 
Yelp Support Center

Czy mogę usunąć swoją stronę firmową z Yelp?

Yelp udostępnia informacje z ogłoszeniami firm, aby konsumenci mogli dzielić się swoimi doświadczeniami o lokalnych firmach oraz dlatego, że ten rodzaj informacji jest zazwyczaj kwestią rejestrów publicznych i względów publicznych. W związku z tym nie usuwamy tych informacji ze strony.

Chociaż rozumiemy, że niektórzy właściciele firm woleliby mieć mniejszą widoczność w internecie, jest to istotne dla konsumentów (oraz ustawowe prawo), aby móc znaleźć i podzielić się pomocnymi informacjami odnośnie świetnych lokalnych firm. 

Jeżeli musisz zaktualizować albo zmienić informacje na swojej stronie firmowej, zgłoś wszelkie zmiany edytując dane firmowe na Yelp dla firm lub w aplikacji Yelp dla firm dodając szczegółową notatkę z dodatkowymi informacjami.

Jeśli Twoja firma jest zamknięta na stałe lub tymczasowo, prosimy poinformuj nas o tym, zgłaszając to. Prosimy pamiętaj o tym, że nawet zamknięte firmy, czasami nadal pojawiają się w wynikach wyszukiwania na Yelp, na przykład, aby powiadomić użytkowników, że ta firma jest zamknięta.