Szukasz firmy? Szukaj na Yelp.pl albo przejdź do Yelp dla właścicieli firm

Centrum wsparcia

 
Yelp Support Center

Czy mogę usunąć swoją stronę firmową z Yelp?

Yelp udostępnia informacje z ogłoszeniami firm, aby konsumenci mogli dzielić się swoimi doświadczeniami o lokalnych firmach oraz dlatego, że ten rodzaj informacji jest zazwyczaj kwestią rejestrów publicznych i względów publicznych. W związku z tym nie usuwamy tych informacji ze strony.

Chociaż rozumiemy, że niektórzy właściciele firm woleliby mieć mniejszą widoczność w internecie, jest to istotne dla konsumentów (oraz ustawowe prawo), aby móc znaleźć i podzielić się pomocnymi informacjami odnośnie świetnych lokalnych firm. 

Jeżeli musisz zaktualizować albo zmienić informacje na swojej stronie firmowej, zgłoś wszelkie zmiany edytując dane firmowe na Yelp dla Właścicieli firm lub w aplikacji Yelp dla Właścicieli firm dodając szczegółową notatkę z dodatkowymi informacjami.

Jeśli Twoja firma jest zamknięta na stałe, prosimy poinformuj nas o tym, zgłaszając to. Prosimy pamiętaj o tym, że nawet zamknięte firmy, czasami nadal pojawiają się w wynikach wyszukiwania na Yelp, na przykład, aby powiadomić użytkowników, że ta firma jest zamknięta.

Jeżeli obawiasz się, że niektóre strony firmowe na Yelp, mogą zawierać Twoje prywatne informacje, prosimy skontaktuj się z naszym Centrum Wsparcia.