Szukasz firmy? Szukaj na Yelp.pl albo przejdź do Yelp dla właścicieli firm

Centrum wsparcia

 
Yelp Support Center

Czym jest Skład Elitarny Yelp?

Uwaga: Obecnie oficjalne wydarzenia Yelp odbywają się tylko w USA i Kanadzie.

Skład Elitarny Yelp pozwala nam wyrazić uznanie dla tych użytkowników, którzy są wzorami do naśladowania, zarówno na stronie, jak i poza nią. Członkostwo w Elicie zależy od wielu czynników takich jak np. dobrze napisane recenzje, wysokiej jakości zdjęcia, szczegółowy profil osobisty oraz przestrzeganie zasad fair play.

Członkowie tej wpływowej i różnorodnej społeczności pisarzy, fotografów i poszukiwaczy przygód otrzymują kolorową odznakę Elite na swoim profilu Yelp. Bycie członkiem Elity przez 5 lat zostanie nagrodzone złotą odznaką Elity, a po 10 latach prestiżową czarną odznaką Elity. 

Oprócz otrzymania błyszczącej odznaki członkowie są również zapraszani do wzięcia udziału w ekskluzywnych eventach z innymi mieszkańcami społeczności. Te zakulisowe spojrzenia na najwyżej oceniane firmy często obejmują interakcje z właścicielami firm i słuchanie ich wyjątkowej historii. Od koktajli na łodziach po zabawy z pingwinami, jest wiele rodzajów doświadczeń do sprawdzenia.

Yelp Elite Squad to coroczny program. Członkowie muszą przestrzegać naszych RegulaminuWytycznych treści, Warunków członkostwa Elite. Członkowie, którzy nie postępują zgodnie z zasadami albo rzucą cień na reputację Składu Elitarnego mogą zostać usunięci z członkostwa w Elicie.

Jeśli lubisz być w stałym kontakcie ze świetnymi lokalnymi firmami i odkrywać to, co najlepsze w Twoim mieście, zachęcamy do nominacji do Yelp Elite Squad! Możesz również nominować swoich znajomych, którzy chcą się bawić. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę Składu Elitarnego Yelp