Szukasz firmy? Szukaj na Yelp.pl albo przejdź do Yelp dla właścicieli firm

Centrum wsparcia

 
How can we help?
Czym jest program od rekomendacji Yelp?

W celu ochrony integralności doświadczeń konsumentów i właścicieli firm na Yelp, nasze oprogramowanie do automatycznych rekomendacji jest stale usprawniane i aktualizowane przez zespół inżynierów Yelp, z których wielu posiada doktoraty m. in. w dziedzinach informatycznych lub matematycznych. 

Oprogramowanie, podczas procesu wyboru recenzji do polecenia, bierze pod uwagę setki czynników, w tym różne pomiary jakości, niezawodności i aktywności użytkowników recenzentów na platformie Yelp. Stosując jednolite kryteria, oprogramowanie decyduje, które recenzje należy polecić, jednocześnie odfiltrowując te potencjalnie niewiarygodne, np. te, o które zostały stworzone na polecenie, pochodzących z nieuczciwego i stronniczego źródła (takiego jak właściciel firmy lub pracownik) lub zostały napisane przez użytkowników, o których platforma nie wie wystarczająco dużo.

Aby zapoznać się ze skrótem działania naszego oprogramowania rekomendacyjnego, przeczytaj o oprogramowaniu rekomendacyjnym Yelp tutaj lub obejrzyj ten film:

Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli dalej udoskonalać oprogramowanie rekomendacyjne i jesteśmy wdzięczni za wszelkie uwagi, jakie przesyłają nam nasi użytkownicy.