Szukasz firmy? Szukaj na Yelp.pl albo przejdź do Yelp dla właścicieli firm

Centrum wsparcia

 
How can we help?
Czym są zameldowania?

Zameldowania są sposobem na śledzenie lokalnych firm, które odwiedzasz. Dzięki temu Twoi znajomi widzą na bieżąco, które miejsce odwiedziłeś w ostatnim czasie. Zameldowania dają Ci możliwość zdobycia odznak (w zależności gdzie, kiedy albo jak często odwiedzasz dane miejsca i się meldujesz), specjalnych ofert oraz (jeżeli jesteś pełen zaangażowania) zbudowania Twojego własnego, cyfrowego królestwa.

Za każdym razem, kiedy się meldujesz, będziesz miał możliwość udostępnienia swojego zameldowania znajomym na Yelp lub Twitterze albo zachować to w trybie prywatnym. Jeżeli zdecydujesz się na udostępnienie swojego zameldowania na kanałach w social mediach, będzie ono widoczne dla konkretnej grupy osób w zależności od ustawień prywatności na tej platformie. Jeżeli chciałbyś zmienić to, w jaki sposób firmy widzą Twoje zameldowania i inne interakcje na Yelp, musisz zaktualizować swoje ustawienia widoczności firmy. Pamiętaj, że aktualnie udostępnianie swoich zameldowań na Facebook'u nie jest możliwe. 

Aby wyświetlić listę własnych zameldowań, przejdź do swojego profilu i kliknij lub stuknij Zameldowania. Należy pamiętać, że po zameldowaniu albo opublikowaniu komentarza przy zameldowaniu, aktywności te nie mogą być edytowane lub schowane, możesz jednak poprosić o ich usunięcie kontaktując się z naszym Centrum wsparcia.
 

Jak zameldować się przez iPhone'a

 1. Wybierz O mnie
 2. Wybierz Zameldowania
 3. Znajdź wybraną firmę
 4. Wybierz jak chcesz udostępnić swoje zameldowanie i dodaj komentarz dla swoich znajomych
 5. Wybierz Zamelduj się 

Jak zameldować się przez Androida

 1. Wybierz przycisk Menu na pasku bocznym
 2. Wejdź w Zameldowania
 3. Znajdź wybraną firmę
 4. Wybierz jak chcesz udostępnić swoje zameldowanie i dodaj komentarz dla swoich znajomych
 5. Wybierz Zamelduj się

Jak zobaczyć zdobyte odznaki

 1. Zaloguj się na swoje konto
 2. Kliknij O mnie
 3. Kliknij Odznaki 
Miej na uwadze, że odznaki są automatycznie przyznawane w oparciu o Twoją aktywność zameldowań i nie mogą być ręcznie przyznawane albo cofnięte. Jeżeli głowisz się nad tym, jak możesz zdobyć konkretną odznakę rzuć okiem na forum Yelp, a być może inni Yelperzy podzielą się swoją wiedzą.