Szukasz firmy? Szukaj na Yelp.pl albo przejdź do Yelp dla właścicieli firm

Centrum wsparcia

 
How can we help?
Jak mogę uzyskać dostęp do danych mojego konta firmowego Yelp?

Możesz uzyskać dostęp do danych osobowych powiązanych z Twoim kontem firmowym Yelp, logując się na swoje konto firmowe lub korzystając z narzędzia do pobierania danych Yelp. Użytkownicy innych kont Yelp mogą wykonać te kroki, aby uzyskać dostęp do swoich danych i je pobrać.

Narzędzie do pobierania danych ma na celu dostarczenie kopii konkretnych rodzajów danych, które należy udostępnić użytkownikom w Europie zgodnie z prawem UE. Narzędzie nie obejmuje wszystkich rodzajów danych, takich jak dane, które nie są powiązane z użytkownikami biznesowymi z UE.

Możesz poprosić o kopię swoich danych konta biznesowego na Yelp za pomocą narzędzia do pobierania danych, jak opisano poniżej:
 
Pulpit: przejdź do "Dane konta" w dziale Ustawienia konta i kliknij link Pobierz kopię danych ze swojego konta firmowego Yelp w sekcji "Opcje dodatkowe". Może być konieczne ponowne wprowadzenie hasła ze względów bezpieczeństwa.
 
Urządzenia przenośne: przejdź do m.yelp.pl w przeglądarce mobilnej, wybierz "Wyświetl witrynę komputerową" za pomocą przycisku udostępniania (iPhone) lub przycisku przewijania (Android). Następnie przejdź do "Dane konta" w dziale Ustawienia konta i naciśnij link Pobierz kopię danych ze swojego konta firmowego Yelp w sekcji "Opcje dodatkowe". Może być konieczne ponowne wprowadzenie hasła ze względów bezpieczeństwa.

Po wysłaniu prośby otrzymasz wiadomość e-mail zawierającą link do zainicjowania pobierania danych, który zostanie wysłany na podstawowy adres e-mail powiązany z Twoim kontem. Może to zająć kilka dni, zanim otrzymasz od Yelp wiadomość e-mail z linkiem do pobrania. Aby wzmocnić bezpieczeństwo danych, link wygaśnie po czterech dniach. Jeśli link do uzyskania dostępu danych wygaśnie przed ich pobraniem, będziesz musiał wysłać nową prośbę za pomocą narzędzia do pobierania danych.

Możesz również uzyskać dostęp do niektórych danych tego samego konta biznesowego, wchodząc na stronę Dane konta. Tam możesz zobaczyć informacje rejestracyjne, wiadomości i inne informacje o koncie, które podałeś.

UWAGA: Twoje dane na Yelp mogą zawierać dane osobowe - upewnij się, że przechowujesz je w bezpiecznym miejscu i pamiętaj o tym, gdzie i w jaki sposób udostępniasz te informacje innym.
 

Jakie dane zostaną uwzględnione w pobraniu

Jeśli jesteś użytkownikiem konta biznesowego, narzędzie do pobierania danych będzie zawierać tylko Twoje dane osobowe, takie jak informacje rejestracyjne i sesje logowania. Nie będzie obejmowało informacji biznesowych.
 

Sugestie dotyczące rozwiązywania problemów z narzędziem pobierania danych

Jeśli nie otrzymasz wiadomości e-mail z potwierdzeniem lub wiadomości e-mail z linkiem, możesz wypróbować niektóre z naszych sugestii dotyczących rozwiązywania problemów z pocztą e-mail. Pamiętaj, że musisz być zalogowany, aby uzyskać dostęp do narzędzia. Jeśli nadal nie możesz pobrać swoich danych, skontaktuj się z naszym Zespołem wsparcia.
  

Need Help? Call us.

(888) 717-0532

Available Mon-Thurs, 5am - 7pm PST; Fri, 5am - 6pm PST; Sat-Sun, 8am - 4pm PST.

Average wait time: less than 30 secs.