Szukasz firmy? Szukaj na Yelp.pl albo przejdź do Yelp dla właścicieli firm

Centrum wsparcia

 
How can we help?
Jak mogę zgłosić recenzję?

Zanim zgłosisz recenzję przeczytaj więcej o naszych wytycznych oraz przyczynach, dla których możemy usunąć recenzję. Yelp jest stroną opartą na społeczności, więc usuwanie zdjęć, recenzji, albo innych treści użytkowników nie przychodzi nam lekko - zazwyczaj pozwalamy użytkownikom bronić swoich recenzji. Otrzymasz powiadomienie na swój zarejestrowany e-mail, kiedy zgłoszona treść została sprawdzona przez naszych moderatorów, co może zająć kilka dni. Jeżeli treść zostanie usunięta, powiadomimy o tym również użytkownika.
 

Instrukcje dla:

 

Właścicieli firm

 

Yelperów

  

Yelp dla właścicieli firm

Ze strony Yelp dla właścicieli firm (biz.yelp.pl) 
 
Jeżeli natkniesz się na recenzję, która może naruszać wytyczne Yelp, powiadom naszych moderatorów poprzez jej zgłoszenie. Miej na uwadze, że być może będziesz musiał jeszcze zarejestrować swoją stronę firmową, aby móc zgłosić treść z konta firmowego.

1. Zlokalizuj recenzję w dziale Recenzje na swoim koncie firmowym 
2. Znajdź przycisk Więcej opcji (trzy kropki) i kliknij w Zgłoś recenzję:

Zgłoś recenzję

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej recenzji pod kątem naszych Wytycznych treścimoże to zająć kilka dni. Zaraz po oflagowaniu recenzji możesz sprawdzić status swojego zgłoszenia, umieszczając kursor swojej myszy nad ikoną flagi, która jest obok recenzji. Otrzymasz informacje o tym czy jesteśmy w trakcie sprawdzania Twojego zgłoszenia, czy też zdecydowaliśmy się nie usuwać tej treści. Sprawdź czy nie otrzymałeś powiadomienia o naszej decyzji w swojej skrzynce e-mailowej - możesz zobaczyć, na który adres e-mailowy zarejestrowałeś się na Yelp w Ustawieniach konta
         
Poprzez aplikację Yelp dla właścicieli firm
 
1. Znajdź recenzję
2. Stuknij w ikonę Więcej opcji (iPhone) albo przycisk menu (Android): 

User-added image  User-added image

3. Stuknij w Zgłoś recenzję 
 

Yelperów

Poprzez stronę yelp.pl

Miej na uwadze, że będziesz musiał(a) być zarejestrowany na Yelp i zalogowany do swojego konta, aby móc oflagować jakąkolwiek treść. 

1. Zlokalizuj recenzję na stronie firmowej albo na profilu użytkownika
2. Znajdź ikonę flagi i kliknij w Zgłoś recenzję:

User-added image

3. Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej recenzji pod kątem naszych Wytycznych treści, co może zająć kilka dni. Sprawdź czy nie otrzymałeś(aś) powiadomienie o naszej decyzji w swojej skrzynce e-mailowej - możesz zobaczyć na który adres e-mailowy zarejestrowałeś(aś) się z Yelp w Ustawieniach konta
         

Z iPhone'a

1. Znajdź recenzję
2. Stuknij w ikonę Więcej opcji: 

User-added image

3. Stuknij w Zgłoś recenzję 

(Górna część strony)

 

Z Androida

1. Znajdź recenzję
2. Stuknij w ikonę menu Overflow: 

User-added image

3. Stuknij w Zgłoś recenzję 

(Górna część strony)