Szukasz firmy? Szukaj na Yelp.pl albo przejdź do Yelp dla właścicieli firm

Centrum wsparcia

 
How can we help?
Czym jest oficjalne wydarzenie Yelp?

Należy pamiętać, że obecnie oferujemy oficjalne wydarzenia Yelp oraz wsparcie managerów społeczności i ambasadorów tylko dla USA i Kanady.

Oficjalne wydarzenia Yelp to wydarzenia zaplanowane przez lokalnego Community Managera (w niektórych społecznościach zwanego Ambasadorem Społeczności), czyli lokalnego przedstawiciela Yelp. Wydarzenia te są doskonałym miejscem na spotkanie się z innymi Yelperami, nawiązanie kontaktu z lokalnymi dostawcami i firmami, a może nawet otrzymanie gadżetu Yelp!

Jest kilka rodzajów oficjalnych wydarzeń Yelp: 
  • Eventy dla Elity to specjalne spotkania otwarte tylko dla członków Elitarnego Składu Yelp (a w niektórych przypadkach ich gości).
  • Eventy społecznościowe są otwarte dla szerszej społeczności Yelp. Każdy kto ma konto Yelp ma możliwość uczestniczyć po RSVP.
  • Mniej więcej raz w roku Community Managerowie organizują imprezę Yelper Party, która jest większym wydarzeniem, na którym wyróżnia się wiele wspaniałych lokalnych firm. Każdy kto ma konto Yelp ma możliwość uczestniczyć po RSVP, jednakże tylko ci, którzy znajdą się na oficjalnej liście gości i otrzymają potwierdzenie uczestnictwa od Yelp, będą mogli wziąć udział.
Możesz sprawdzić nadchodzące Oficjalne wydarzenia Yelp na stronie Wydarzenia.

Oficjalne eventy Yelp mają swoją oddzielną stronę firmową na Yelp, gdzie goście mogą pisać recenzje i publikować zdjęcia z wydarzenia. Czekamy na szczere opinie na temat naszych eventów. Pisanie recenzji dot. wydarzenia nigdy nie jest obowiązkowe. Ponieważ oficjalne eventy Yelp nie reprezentują typowych doświadczeń konsumenckich, jeśli zdecydujesz się opublikować recenzje lub zdjęcia z oficjalnego wydarzenia Yelp, pamiętaj, aby zamieścić je na stronie firmowej imprezy, a nie na stronie biznesowej firmy, która była gospodarzem lub uczestniczyła w wydarzeniu.