Szukasz firmy? Szukaj na Yelp.pl albo przejdź do Yelp dla właścicieli firm

Centrum wsparcia

 
How can we help?
Jak mogę uzyskać dostęp do moich danych na Yelp?

Możesz uzyskać dostęp do swoich danych na Yelp, logując się na swoje konto lub korzystając z narzędzia do pobierania danych Yelp. Użytkownicy kont firmowych mogą wykonać te kroki, aby uzyskać dostęp do swoich danych osobowych i je pobrać.

Narzędzie do pobierania danych ma na celu dostarczenie kopii konkretnych rodzajów danych, które należy udostępnić użytkownikom w Europie zgodnie z prawem UE. Narzędzie nie obejmuje wszystkich rodzajów danych, takich jak dane, które nie są powiązane z użytkownikami z UE.

Możesz wysłać prośbę uzyskania dostępu do danych za pośrednictwem narzędzia do pobierania danych Yelp, jak opisano poniżej:
 
Pulpit: przejdź do Ustawień prywatności i kliknij link, aby pobrać kopię danych Yelp w prawym górnym rogu strony.
 
Urządzenia przenośne: przejdź do m.yelp.pl w przeglądarce mobilnej, wybierz "Wyświetl witrynę komputerową" za pomocą przycisku udostępniania (iPhone) lub przycisku przewijania (Android). Następnie przejdź do Ustawień prywatności i naciśnij na link Pobierz kopię danych Yelp w prawym górnym rogu strony.

Po wysłaniu prośby otrzymasz wiadomość e-mail zawierającą link do zainicjowania pobierania danych, który zostanie wysłany na podstawowy adres e-mail powiązany z Twoim kontem. Może to zająć kilka dni, zanim otrzymasz od Yelp wiadomość e-mail z linkiem do pobrania. Aby wzmocnić bezpieczeństwo danych, link wygaśnie po czterech dniach. Jeśli link do uzyskania dostępu danych wygaśnie przed ich pobraniem, będziesz musiał wysłać nową prośbę za pomocą narzędzia do pobierania danych.

Jak wspomniano powyżej, możesz również uzyskać dostęp do niektórych z tych samych danych za pośrednictwem konta na Yelp, przechodząc do sekcji O mnie. Tam możesz zobaczyć swój Profil, Znajomych, Recenzje i inne informacje na swoim koncie, które podałeś.

UWAGA: Twoje dane na Yelp mogą zawierać dane osobowe - upewnij się, że przechowujesz je w bezpiecznym miejscu i pamiętaj o tym, gdzie i w jaki sposób udostępniasz te informacje innym.
 

Jakie dane zostaną uwzględnione w pobraniu

Dane udostępniane za pomocą narzędzia do pobierania danych obejmują treści, które udostępniasz lub umieszczasz publicznie, treści widoczne tylko dla Ciebie np. bezpośrednie wiadomości do firm lub innych użytkowników oraz informacje dotyczące rejestracji konta.
 

Sugestie dotyczące rozwiązywania problemów z narzędziem pobierania danych

Jeśli nie otrzymasz wiadomości e-mail z potwierdzeniem lub wiadomości e-mail z linkiem, możesz wypróbować niektóre z naszych sugestii dotyczących rozwiązywania problemów z pocztą e-mail. Pamiętaj, że musisz być zalogowany, aby uzyskać dostęp do narzędzia. Jeśli nadal nie możesz pobrać swoich danych, skontaktuj się z naszym Zespołem wsparcia.